Dystrybutor luksusowych zegarków

Josef Wyss, urodzony w 1914 roku certyfikowany mistrz zegarmistrzostwa założył w 1951 roku firmę JOWISSA. Nazwa pochodzi od pierwszych liter imienia i nazwiska oraz skrótu SA oznaczjącego formę działalności gospodarczej. Dla łatwiejszej wymowy "y" zostało zastąpione w nazie przez "i".

Zanim powstała jego niewielka firma Josef Wyss zdobywał doświadczenie i rozbudzał w sobie pasję przez 11 lat. Brak pozwolenia na działalość oraz niewielkie środki finasowe  powodowaly, że niewielka produkcja odbywała się w domu rodzinnym przy Hasenmattstrasse 29 w Bettlach. Po kilku latach działalności obok rodzinnego domu powstała niezależna fabryka.

Po kolejnych 20 latach szybkiego wzrostu JOWISSA otrzymała nową siedzibę pod obecnym adresem Dorfstrasse 16. W międzyczasie dzieci Josefa uzyskaly wiodące ról w spółce,  a Josef Wyss został wybrany na burmistrza miasteczka Bettlach i piastował to stanowisko 25 lat. Jego syn Leander Wyss przejęła zarządzanie w 1980 roku i do dziś kieruje firmą.
Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją na stronie www.jowissa.pl
Od momentu powstania w 1951 roku, głównym celem właściciela zegarków JOWISSA była produkcja atrakcyjnych cenowo oraz unikatowych w designie czasomierzy. Te dwa cele doprowadziły do stworzenia wysokiej jakości zegarków w połączeniu z wysoką estetyką wykonania.
Cechą szczególną zegarków JOWISSA jest połączenie najlepszej jakości materiałów i emocjonująco żywych kolorów. Ta kombinacja  powoduje, że czasomierze JOWISSA można spotkać na pokazach mody oraz przy czynnościach dnia codziennego.
Jako marka z głębokimi korzeniami w historii zegarmistrzostwa szwajcarskiego JOWISSA stawia nie tylko na najwyższe standardy jakości, lecz także zapewnia wysoki poziom obsługi klienta. Zadowolenie klientów jest głównym celem właścieli tej rodzinnej firmy.
Copyright © Chrono Online Sp. j. Wszelkie prawa zastrzeżone;