Dystrybutor luksusowych zegarków

Zegarek jest odzwierciedleniem osobowości . Ponadczasowy design oraz znakomita relacja cena/jakość powodują, że w przypadku Davosy motto to sprawdza się znakomicie.
Mimo, że zegarki Davosa produkowane są od 1993 roku, to tradycja zegarmistrzowska sięga końca XIX wieku, kiedy to Abel Frederic Hasler rozpoczął produkcję krótkich serii zegarków kieszonkowych. Korzystając z doświadczenia ojca syn Paul otworzył oficjalne przedsiębiorstwo  Paul Hasler Terminages d'Horlogerie produkujące zegarki pod marką Hasler. W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku w erze rozkwitu zegarków kwarcowych oraz załamaniu rynku zegarków mechanicznych rodzina Haslerów zaprzestała produkcji zegarków. 
   W 1993 roku przy pomocy niemieckiego dystrybutora Bohle GmbH w rodzinnym zakładzie Haslerów znów rozpoczęto produkcję zegarków, ale pod marką Davosa. 
   Dziś w samych Niemczech czasomierze Davosa sprzedawane są w ponad 150 sklepach.
Szeroka kolekcja od modeli kwarcowych po mechaniczne i złote pozwala znaleźć coś dla siebie niemal każdemu miłośnikowi zegarków. 
Flagową linią jest seria diverów Argonautic. Wspólną ich cechą jest wysoka wodoszczelność oraz masywna konstrukcja. Różnią się zastosowanymi mechanizmami, a przez co funkcjami oraz ceną.  
   Zapraszamy do galerii poniżej. 
Pełną kolekcję można obejrzeć na stronie www.davosa.pl oraz www.davosa.com

 


Copyright © Chrono Online Sp. j. Wszelkie prawa zastrzeżone;